Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri

Değişen ve gelişen dünyamızda ulaştırmanın haberleşme kadar önemli olduğu bilincinde olan işletmemiz, uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla siz değerli misafirlerimizin dünya çapında 750’den fazla hava yoluna kolaylıkla ulaşmasını sağlar.
 

Firmamız sektörde edinmiş olduğu tecrübeler ile şirketler için özel “satış ekipleri” oluşturmuştur. Bu ekipler, ulaşmak istediğiniz destinasyona en ucuz, en rahat ve en hızlı nasıl ulaşırsınız sorularına çözüm üretir.

Gezigraf, tüm hava yolu firmalarının uçak biletlerini kesmeye yetkili bir seyahat acentasıdır. Başta Türk Hava Yolları olmak üzere; Lufthansa, Hollanda Kraliyet Hava Yolları KLM, British Airways, Singapur Hava Yolları, Katar Hava Yolları, Etihad, Emirates, Delta Hava Yolları, Alitalia ve Air France gibi dünyanın önde gelen hava yolu firmalarının satışlarını yapmaktadır.
Ayrıca Pegasus, Sun Express, Anadolu Jet, Bora Jet ve Atlas Jet’in de bilet satışlarını yapmakta olan işletmemiz, misafirlerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı şirket politikası olarak benimsemiştir.

VIP uçuş isteyen misafirlerimiz için özel jet, helikopter ve gruplara özel uçak kiralama hizmetleri de sunulmaktadır.
 

Sorularınız için...